Tämä sivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseen. Jatkamalla hyväksyt evästeiden käytön.Hyväksy evästeet

Yhteystiedot ja kontaktihenkilöt

Kasper –
Kasvatus ja perheneuvonta ry

Malminrinne 1 B,
00180 Helsinki

050 595 6146

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: FI4780001400206752

Välittäjä: DABAFIHH

Y-tunnus 0221057-0

Pauliina Lehtinen
Toiminnanjohtaja

Pauliina Lehtinen

pauliina.lehtinen@suomenkasper.fi

040 577 4278

Minna Jaakkola
Asiantuntija

Minna Jaakkola

minna.jaakkola@suomenkasper.fi

040 5749662

Lasten ja nuorten eroauttaminen

Oona Niskanen
Asiantuntija

Oona Niskanen

oona.niskanen@suomenkasper.fi

050 570 4426

Lasten ja nuorten eroauttaminen

Salla Frisk
Asiantuntija

Salla Frisk

salla.frisk@suomenkasper.fi

050 351 9593

Lasten ja nuorten eroauttaminen

Mirjami Koivunen
Asiantuntija, tiiminvetäjä

Mirjami Koivunen

mirjami.koivunen@suomenkasper.fi

044 345 0939

Voikukkia-toiminta, Helsinki

Heidi Sundwall
Projektisuunnittelija

Heidi Sundwall

heidi.sundwall@suomenkasper.fi

050 5246 622

Voikukkia-toiminta, Helsinki

Mareena Heinonen
Asiantuntija

Mareena Heinonen

mareena.heinonen@suomenkasper.fi

050 464 0551

Voikukkia-toiminta, Jyväskylä

Wilhelmina Aalto
Projektityöntekijä

Wilhelmina Aalto

wilhelmina.aalto@suomenkasper.fi

050 4396 639

Voikukkia-toiminta, Helsinki

Sanna Hämäläinen
Asiantuntija

Sanna Hämäläinen

sanna.hamalainen@suomenkasper.fi

0503743279

Voikukkia-toiminta, Helsinki

”Parasta on saada tehdä työtä, jonka näkee muuttavan perheiden elämää parempaan!”