Tämä sivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseen. Jatkamalla hyväksyt evästeiden käytön.Hyväksy evästeet

Yhteystiedot ja kontaktihenkilöt

Kasper –
Kasvatus ja perheneuvonta ry

Malminrinne 1 B,
00180 Helsinki

050 595 6146

 

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: FI4780001400206752

Välittäjä: DABAFIHH

Y-tunnus 0221057-0

Pauliina Lehtinen
Toiminnanjohtaja

Pauliina Lehtinen

pauliina.lehtinen@suomenkasper.fi

040 577 4278

Ira Kivi
Toimisto- ja talouspäällikkö

Ira Kivi

ira.kivi@suomenkasper.fi

050 5956146

Salla Frisk
Asiantuntija

Salla Frisk

salla.frisk@suomenkasper.fi

050 351 9593

Lasten ja nuorten eroauttaminen

Reetta Toivonen
Asiantuntija

Reetta Toivonen

reetta.toivonen@suomenkasper.fi

0445797989

Lasten ja nuorten eroauttaminen

Mirjami Koivunen
Asiantuntija, tiiminvetäjä

Mirjami Koivunen

mirjami.koivunen@suomenkasper.fi

044 345 0939

Voikukkia-toiminta, Helsinki

Heidi Sundwall
Asiantuntija

Heidi Sundwall

heidi.sundwall@suomenkasper.fi

050 5246 622

Voikukkia-toiminta, Helsinki (opintovapaalla 2.3. asti)

Mareena Heinonen
Asiantuntija

Mareena Heinonen

mareena.heinonen@suomenkasper.fi

050 464 0551

Voikukkia-toiminta, Jyväskylä

Sanna Hämäläinen
Asiantuntija

Sanna Hämäläinen

sanna.hamalainen@suomenkasper.fi

0503743279

Voikukkia-toiminta, Helsinki

”Parasta on saada tehdä työtä, jonka näkee muuttavan perheiden elämää parempaan!”