Tämä sivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseen. Jatkamalla hyväksyt evästeiden käytön.Hyväksy evästeet

Yhteystiedot ja kontaktihenkilöt

Kasper –
Kasvatus ja perheneuvonta ry

Malminrinne 1 B,
00180 Helsinki

050 595 6146

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: FI4780001400206752

Välittäjä: DABAFIHH

Y-tunnus 0221057-0

Pauliina Lehtinen
Toiminnanjohtaja

Pauliina Lehtinen

pauliina.lehtinen@suomenkasper.fi

pauliina.lehtinen@suomenkasper.fi

Silja Kalliomaa
Toimistopäällikkö

Silja Kalliomaa

silja.kalliomaa@suomenkasper.fi

silja.kalliomaa@suomenkasper.fi

Miia Lehtonen
Asiantuntija

Miia Lehtonen

miia.lehtonen@suomenkasper.fi

miia.lehtonen@suomenkasper.fi

opintovapaalla 28.2.2019 asti

Minna Jaakkola
Asiantuntija

Minna Jaakkola

minna.jaakkola@suomenkasper.fi

minna.jaakkola@suomenkasper.fi

Lasten ja nuorten eroauttaminen

Oona Niskanen
Asiantuntija

Oona Niskanen

oona.niskanen@suomenkasper.fi

oona.niskanen@suomenkasper.fi

Lasten ja nuorten eroauttaminen

Salla Frisk
Asiantuntija

Salla Frisk

salla.frisk@suomenkasper.fi

salla.frisk@suomenkasper.fi

Lasten ja nuorten eroauttaminen

Mirjami Koivunen
Asiantuntija, tiiminvetäjä

Mirjami Koivunen

mirjami.koivunen@suomenkasper.fi

mirjami.koivunen@suomenkasper.fi

Voikukkia-toiminta

Heidi Sundwall
Projektisuunnittelija

Heidi Sundwall

heidi.sundwall@suomenkasper.fi

heidi.sundwall@suomenkasper.fi

Voikukkia-toiminta

Wilhelmina Aalto
Projektityöntekijä

Wilhelmina Aalto

wilhelmina.aalto@suomenkasper.fi

wilhelmina.aalto@suomenkasper.fi

Voikukkia-toiminta

Mareena Heinonen
Asiantuntija

Mareena Heinonen

mareena.heinonen@suomenkasper.fi

mareena.heinonen@suomenkasper.fi

Voikukkia-toiminta, Jyväskylä

”Parasta on saada tehdä työtä, jonka näkee muuttavan perheiden elämää parempaan!”